Serviser rashladne opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska, inozemstvo
Rok prijave:
17.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U EHO d.o.o. (Slovenija) razvijamo i izrađujemo visokokvalitetne, energetski učinkovite i ekološki održive industrijske sustave hlađenja, skladištenja i zrenja koji osiguravaju dugoročno održavanje svježine proizvoda i robe. Među vodećim smo europskim proizvođačima industrijskih rashladnih sustava. Već više od 40 godina, s našim visoko obučenim i iskusnim stručnjacima, proizvodimo visokokvalitetne rashladne sustave po narudžbi koje instaliramo širom svijeta. Ponosni smo na više od 800 uspješno završenih projekata i izvrsne poslovne odnose s našim partnerima u 30 zemalja širom svijeta. Više o tvrtki na www.eho.eu.

Ako ste odgovorni, veoma motivirani, imate iskustvo u radu u servisu, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu

Glavne zadaće i odgovornosti:
• servisiranje i održavanje industrijskih rashladnih sustava i hladnjača,
• učestvuje u realizaciji probnih pokretan razhladnih sistema,
• provjera izvedenih montažnih radova,
• po potrebi montaža elektro, strojarskih i toplotnih instalacija na objektima,
• vođenje radnog dnevnika i druge potrebne servisne dokumentacije.

Lokacija radnog mjesta:
• Hrvatska – od Zagrebške županije do Primorsko-goranske županije i terenski posao na objektima u inozemstvu (EU, JI Evropa).
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• zaposlenje u uspješnom poduzeću,
• stimulativna plača,
• mogućnost unapređivanja,
• mogućnost vašeg stručnog usavršavanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Država:
EU, JI Europa

Znanja i kvalifikacije:
Zahtijevani uvjeti:
• stručna osposobljenost - elektro ili strojarske struke,
• radno iskustvo u servisiranju industrijske opreme ili na području montaže elektro / strojarskih instalacija i opreme,
• znanje engleskog jezika,
• dobro poznavanje elektro i strojarske struke,
• poznavanje rashladnih sustava,
• spremnost za rad u inozemstvu

Očekivane sposobnosti i osobne značajke:
• sposobnost komuniciranja sa zaposlenicima i klijentima,
• točnost, pravednost, orijentacija u prostoru,
• brzina reagiranja kod različitih važnih odluka ,
• savjesnost, marljivost, ažurnost, pamćenje brojeva, tolerancija

Vaše pismene prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta, primamo na e-mail: [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Strani jezik:
engleski