Serviser rashladne i klima opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Dugopolje
Rok prijave:
18.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Frigomotors d.o.o. osnovana je 1990. godine, a danas je jedan od lidera na području servisa, održavanja, proizvodnje i prodaje opreme za klimatizaciju, grijanje, ventilaciju, industrijsko hlađenje, automatiku i centralni nadzor. Ovlašteni smo distributer proizvođača JOHNSON CONTROLS, YORK, SABROE. Od 2009. Frigomotors je nositelj certifikata ISO 9001 i ISO 14001. Tvrtka zapošljava 30 djelatnika, te od svog osnivanja stalno povećava broj zaposlenih. Od 2007. tvrtka je smještena u Dugopolju u poslovnoj zoni u vlastitim poslovnom objektu. U Dugopolju je sjedište tvrtke, a poslovnu jedinicu imamo u Zagrebu.

Različite vrste rashladnih i klimatizacijskih uređaja najpoznatijih svjetskih proizvođača servisiramo i održavamo na više od 400 objekata u Hrvatskoj i inozemstvu (različite industrijske proizvodnje, poslovne zagrade, hoteli, bolnice, zračne luke, brodovi i dr.).

Opis poslova:
- servisiranje i popravak rashladnih i klimatizacijskih uređaja na terenu kao i u servisu tvrtke (rashladnici vode, dizalice topline, rooftopovi, vijčani i klipni kompresori i dr.)
- podešavanje parametara i upravljanje uređajima, puštanje u rad
- mehanički popravci istih uređaja
- proučavanje tehničke dokumentacije na engleskom jeziku
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS - strojarskog ili elektrotehničkog smjera
- sposobnost i želja za učenjem i napredovanjem
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada s raznim alatima
- poželjno je radno iskustvo na navedenim poslovima, ali nije uvjet

Posebne vještine:
- preciznost, pouzdanost i odgovornost
- mogućnost rada po zadanim rokovima
- sposobnost prilagođavanja timskom radu
- izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- proaktivan odnos prema poslu

Pridružite se našem timu, jer tradicija naše tvrtke uz razvoj i napredak, garantira uspjehe i u budućnosti.

Tražimo dvije osobe za radno mjesto Serviser rashladne i klima opreme (m/ž):
- 1 (jedan) izvršitelj, za radno mjesto u Zagrebu i terenski rad
- 1 (jedan) izvršitelj, za radno mjesto u Dugopolju (Split) i terenski rad
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno