Serviser / Operativni inženjer za protupožarne sustave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.02.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Europlamen d.o.o. na tržištu je prisutan od 2005.g., te dugi niz godina distribuira standardnu i cijelu paletu specijalizirane protupožarne i zaštitne opreme.
Proširili smo našu djelatnost na ugradnju i održavanje stabilnih protupožarnih sustava i sustava tehničke zaštite, te u tom smjeru smo objedinili prodaju, ugradnju te održavanje sustava protupožarne i tehničke zaštite.
Obujam naših poslova je u posljednje vrijeme u stalnom porastu te smo odlučili proširiti naš tim stručnjaka kao bi udovoljili svim zahtjevima naših klijenata i kupaca na obostrano zadovoljstvo.

Opis posla
S obzirom na veći obujam poslova, u potrazi smo za serviserom/operativnim inženjerom koji će se pridružiti našem timu u Zagrebu na poslovima:

• redovni servisni pregledi i popravci postojećih protupožarnih sustava (vatrodojava, plinodojava, odimljavanje, gašenje Novec1230, sprinkler)
• vođenje poslova na instalaciji i ugradnji novih sustava protupožarne zaštite te koordinacija na objektu
• testiranje i programiranje novih sustava vatrodojave, plinodojave, odimljavanja te puštanja istih u rad
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• edukaciju i podršku u procesu uvođenja u posao
• timski rad u ugodnom okruženju
• priliku za profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje kroz interne i eksterne edukacije u suradnji s distributerima opreme
• redovna i stimulativna primanja, ovisno o usvojenim vještinama
• ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
• pokriveno dopunsko zdravstveno osiguranje
• službeni mobitel
• službeni automobil za osobno korištenje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
• SSS/VŠS tehničkog smjera elektrotehnika/mehatronika
• informatička pismenost i aktivno korištenje MS Office paketa (Word, Excel, Outlook)
• vozačka dozvola B kategorije
• volja za učenjem i napredovanjem
• izvrsne komunikacijske vještine
• spremnost na terenski rad
• spremnost na timski rad
• osnovno poznavanje mreža i mrežne opreme je prednost
• iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost ali nije uvjet

Idealan kandidat:
• zainteresiran je za promjene na tržištu i spreman je učiti o novim proizvodima koji se mogu uključiti u naše poslovanje
• ne žuri s rješenjima, već pažljivo analizira problem i prikuplja sve potrebne informacije
• ne zadovoljava se površnim rješenjima, već se trudi pronaći dugoročne i održive solucije za sve aspekte problema
• cijeni suradnju i razmjenu ideja s kolegama
• ne čeka upute, već preuzima odgovornost za svoje zadatke i predlaže rješenja

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro