Serviser (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želiš raditi okružen najnovijim tehnologijama iz svijeta dronova, audio, foto i video opreme?
Vidiš se u radu s najpoznatijim video produkcijama, TV i radijskim kućama, foto studijima i tisućama drugih zaljubljenika u foto i video opremu?

Onda je ovo prava pozicija za tebe! Tražimo nekog tko će pojačati naš servisni tim, pomoći nam u svakodnevnom poslu te biti na usluzi svim našim vjernim kupcima!

Što ćeš raditi:
- zaprimanje opreme na servis, praćenje i evidencija servisa
- dijagnoza, popravak i testiranje opreme
- instalacija opreme, povremeni terenski rad
- vođenje komunikacije s klijentima
- suradnja i komunikacija s proizvođačima i njihovim servisima
- priprema pošiljki za dostavnu službu
- ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- radno vrijeme u uredu, od 9 do 17h
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- poticajna primanja
- ugodnu radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- iskustvo u servisu ili na sličnim poslovima barem 3 godine
- poznavanje elektronike, tehnike lemljenja i instalacije elektroničke opreme
- SSS/VŠS/VSS, poželjno tehničkog smjera
- odlične komunikacijske vještine, ljubaznost i tolerancija na stresne situacije
- znanje engleskog jezika te rada na računalu
- poželjno poznavanje profesionalne foto, video i audio opreme
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine