Serviser (m/ž)

Mjesto rada:
sjeverozapadna Hrvatska
Rok prijave:
19.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Visina DIR d.o.o. osnovana je u Zagrebu kao sestrinska tvrtka društva Mlakar viličari d.o.o. Tvrtka je osnovana za najam, prodaju i servis strojeva za siguran rad ljudi na visini. U vrlo kratkom vremenskom razdoblju tvrtka je narasla i sada ima flotu od 150 samohodnih hidrauličnih platformi za najam u Hrvatskoj, te pokriva svojom uslugom kompletnu Hrvatsku. U protekle tri godine proširili smo svoje poslovanje na prodaju i servis građevinskih strojeva te multifunkcionalnih strojeva.

Serviser (m/ž) - 2 djelatnika

Mjesto rada: sjeverozapadna Hrvatska

Vaši radni zadaci:
• Izvršavanje poslova servisiranja, održavanja i popravaka postojećih samohodnih podiznih platformi
• Ispostavljanje radnih naloga za izvršene radove
• Osiguranje optimalne količine i dovoljne zalihe rezervnih dijelova, vođenje evidencije, te predlaganje narudžbe za nabavu istih.
• Provedba dijagnostike
• Osposobjavanje i edukacija korisnika upravljanja samohodnih podiznih platformi
• Briga o provođenju zaštite na radu
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• Posao u mladom i dinamičnom timu
• Samostalnost u radu
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Vozilo za rad na terenu
• Mobitel, službena kartica, sve potrebno za rad
• Ugovor o radu na neodređeno s probnim radom od 6 mjeseci
• Dodatne edukacije i usavršavanje
• Stalna i redovna primanja
• Topli obrok
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• NKV/SSS elektrotehničkog, elektroničkog ili automehaničarskog smjera.
• Poznavanje rada dizelskih motora i elektromotora, mjerenja u elektrotehnici i elektronički upravljanih hidrauličnih sistema.
• Poželjno iskustvo na poslovima servisiranja i popravaka radnih strojeva (viličara, bagera, traktora, itd.)
• Samoinicijativnost i usmjerenost na rješavanje problema
• Organiziranost i motiviranost u izvršavanju svakodnevnih zadataka
• Orijentiranost na uspješnost u radu i postizanje rezultata
• Vozačka dozvola B kategorije
• Engleski jezik

Osobni profil:
• Spremnost na rad u dinamičnoj sredini
• Spremnost na rad u kratkim rokovima
• Spremnost na putovanja i terenski rad
• Informatička pismenost
• Precizna, temeljita i odgovorna osoba
• Izražene organizacijske vještine
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina