Serviser/ka dizala  HZZ OGLAS

Rok prijave:
24.05.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: rad na servisima i interventnim održavanjima dizala i pokretnih stepenica
planirani i hitni popravci na dizalima i pokretnim stepenicama
briga o sredstvima rada i njihovoj pravilnoj upotrebi
briga o primjeni mjera za rad na siguran način
vođenje računa o čistoći i urednosti auta, alata i ostale opreme za rad
Uvjeti: vozačka dozvola B kategorija
stručna sprema SSS (prednost elektro struka)
Poslodavac nudi: ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
službeno vozilo
rad u ugodnom i dinamičnom radnom okruženju
atraktivan financijski paket koji sadrži fiksni i varijabilni dio ovisno o učinku
mogućnost napredovanja
Poslodavac očekuje: radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet
zapošljavamo i pripravnike
Mjesto rada različiti gradovi na području Hrvatske
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142924665
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje