Serviser informatičke opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Viškovo
Rok prijave:
01.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka smo sa dugogodišnjom tradicijom na području veleprodaje uredskog, informatičkog i promotivnog materijala i brzorastuća tvrtka sa upravljanjem ispisa po kliku.

Tražimo djelatnika za rad na terenu i uredu.

Odgovornosti:
- održavanje i instalacija pisača renomiranih proizvođača
- svakodnevno praćenje stanja pisača i potrebe isporuke tinti/tonera.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno je iskustvo u radu s pisačima i računalima
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
- želja za učenjem i usavršavanjem
- spremnost na rad u dinamičnom okruženju
- sklonost timskom radu i komunikacijske vještine
- poznavanje engleskog jezika

Molimo zainteresirane kandidate da prijavi prilože kratko motivacijsko pismo i životopis i pošalju putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B