Serviser i tehnička podrška (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Robna marka Lumal d.o.o. bavi se razvijanjem mirisa i njihovom integracijom u prostor. Međunarodna je tvrtka koja posluje u preko 5 europskih zemalja. Zajedno sa svjetski poznatim parfumerima, vlastitim istraživanjima mirisa, razvojem stručnih rješenja i proizvoda te inovativnih sustava i programa, predstavljamo svjetski vrh na području aroma marketinga. Danas stvaramo najbolja iskustva s osjetilom mirisa za poznate svjetske brendove. Možemo se pohvaliti s vlastitom patentiranom tehnologijom. Stalnim ulaganjem u razvoj postižemo najviši stupanj učinkovitosti, sigurnosti i kvalitete sustava.

Opis posla:
- zaprimanje i obrada narudžbi u web shopu
- zaprimanje i obradi narudžbi poslovnih partnera
- uređivanje web shopa i redovito praćenja stanja zaliha
- izdavanje faktura i odgovornost za naplatu
- isporuka robe postojećim klijentima na području grada Zagreba
- održavanje odnosa sa postojećim maloprodajnim klijentima
- rad na računalu: Office paket, rad u CRM sustavu
- priprema i predaja potrebnih izvještaja nadređenima
- održavanje skladišta i deklariranje artikala
- montaža i tehničko održavanje opreme - rad na ljestvama
- obavljanje redovitih servisa i nadopuna mirisa kod postojećih klijenata
- tehnička pomoć kod montaže/instalacije uređaja
- uklanjanje kvarova, održavanje opreme urednom i čistom
- povremeni terenski rad izvan Zagreba
- prikupi robe
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 09:00 do 17:00 h
- slobodni vikendi i praznici
- fiksnu plaću sa naknadama
- dodati bonusi
- pomoć pri uvođenju u rad
- parkirno mjesto (ukoliko dolazite automobilom)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 2 godine iskustva na poslovima komercijalista
- samostalnost u radu i rješavanju problema
- poznavanje rada u MS Office-u
- poznavanje rada u web shopu i programima za obradu narudžbi
- radno iskustvo i sklonost sa rukovanjem sa mehaničkim i elektro ručnim alatima
- poželjno znanje engleskog jezika, minimalno B1 razina
- proaktivnost i snalažljivost, komunikativnost i kreativnost
- sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije

Neophodno za ovu radnu poziciju jest da je osoba informatički pismena, da ima iskustvo na komercijalnim poslovima i da brzo uči nove programske alate, ali isto tako da je vješta, da ima iskustvo i spretnost rada sa alatima te da može samostalno obavljati servise.

Ujedno radi se o radnoj poziciji gdje je timski rad neophodan, kao i brzina rješavanja situacija i problema u nepredviđenim okolnostima. Radi se sa klijentima visoke kategorije te je važno da je osoba elokventna, komunikativna i da može iskomunicirati situaciju i riješiti zadatak.

Tražimo osobu koja će zadovoljavati gore navedene kriterije kako dosadašnjim radnim iskustvom, tako i samom osobnošću.

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro