Serviser aparata za vodu, kavu i sokovnike (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
30.04.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Tvrtka Kadus d.o.o. za klijenta traži kandidata za poziciju:

Mjesto rada: Velika Gorica

Opis posla:

  • Servisiranje samoposlužnih aparata za kavu, vodu i sokove
  • Poznavanje tehničkih opisa i zahtjeva aparata
  • Poslovna putovanja

Uvjeti:

  • SSS frigomehaničar/elektromehaničar
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima minimalno godinu dana
  • Poznavanje rada na računalu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražena komunikativnost i samoinicijativnost
  • Moguća je prijava i stranih državljana

Nudimo:

  • Stimulativnu plaću
  • Ugovor na puno radno vrijeme
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Plaćeni troškovi prijevoza i prehrane
  • Za strane državljane osiguravamo izdavanje radne dozvole i nudimo smještaj
  • Dodatne edukacije

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave slanjem životopisa putem linka 'Brze prijave' ili se prijavite porukom/pozivom na 099 51 20 488.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.