Servir doručka (m/ž)

Mjesto rada:
Flachau, Austrija
Rok prijave:
09.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Flachau, Austrija tražimo SERVIRA/doručak (m/ž) za rad u hotelu.

Mjesto rada:
5542 Flachau, Salzburg, Austrija, Inozemstvo
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
Mjesečna plaća: 1.600 – 1.650 eura netto za 5-dnevni radni tjedan/36 sati (sezonski posao)
• Besplatan smještaj u blizini hotela
• Sezonski posao od 22.06. – 30.09.2023
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Radno iskustvo
• Znanje engleskog jezika

Što trebate učiniti:
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
engleski