Savjetnik za podršku korisnicima digitalne platforme (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta NauSYS, modernu i cjelovitu informatičku platformu za rezervaciju jahti i kompletno rješenje za praćenje poslovnih procesa tvrtki koje iznajmljuju jahte, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Zagreb

Odgovornosti:
• Komunikacija s poslovnim klijentima na hrvatskom i stranom jeziku, putem različitih kanala (Skype, e-mail, poziv i sl.)
• Edukacija novih klijenata o funkcioniranju i uporabi sustava
• Odgovaranje na upite, rješavanje poteškoća klijenata vezanih za rad platforme
• Ažuriranje podataka u internom programu
• Testiranje novih funkcija u sustavu
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor o radu na duži period
• Rad u jednoj smjeni od 09-17h od ponedjeljka do petka
• Edukacije i razvoj daljnjeg znanja
• Rad u dinamičnoj i poticajnoj atmosferi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (minimalno B2 razina) je uvjet
• Poznavanje drugog stranog jezika (njemačkog i francuskog jezika) je prednost, ali nije uvjet
• Dobro poznavanje rada na računalu (korištenje raznih aplikacija u radu)
• Orijentiranost na timski rad, komunikativnost i preciznost
• Fleksibilnost i volja za učenjem i radom
• Iskustvo rada u korisničkoj podršci je prednost

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro