SAP tehnički konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ambiciozni ste? Poduzetni? Svestrani? Zanima vas programiranje? Zanima vas tehnički dio implementacije poslovnih sustava? ERP? Java? Mobility? ABAP? In-memory?

Želite raditi u agilnoj i poticajnoj okolini koja svoju tržišnu poziciju i razvoj gradi na stvaranju poslovnih vrijednosti za korisnike? U okolini koja nudi interakciju s kupcima i partnerima u pred prodajnim i projektnim aktivnostima kako u zemlji tako i u regiji?

SAP TEHNIČKI KONZULTANT treba biti spreman:
- programirati sa proceduralnim, objektno orijentiranim i SQL programskim jezicima
- instalirati i podešavati sustave bazirane na SAP tehnologijama
- aktivno sudjelovati u radionicama definiranja dizajna rješenja
- pružati podršku funkcionalnom timu u definiranju i izvršavanju poslovnih zahtjeva
- raditi sa agilnim tehničkim i funkcionalnim timovima u isporukama rješenja
- biti spreman na putovanja u sklopu međunarodnih projekata
- biti posvećen poslu, tehnološkoj radoznalosti i spreman na usavršavanje
- pokazati dobre komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
Posebne pogodnosti:
- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja
- rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- korištenje najmodernijih informatičkih tehnologija
- mogućnost stjecanja iskustva na raznim domaćim i internacionalnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u programiranju (JAVA, JAVASCRIPT, C#, ABAP)
- iskustvo u administraciji sustava i baza podataka
- konzultantsko iskustvo i formalni SAP certifikati
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Pošalji svoj CV – najkasnije do 15.10.2015. godine putem linka za prijavu: http://king.workable.com/jobs/119435
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno