Šanker / Barmen (m/ž)

Mjesto rada:
Brač
Rok prijave:
11.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo šankera/barmena u plažnom restoranu na otoku Braču kod Supetra.
Beach bar & Restoran Bunja smješten je u idiličnoj uvali Babin laz kod Supetra na otoku Braču. Restoran se nalazi u sklopu Boutique kampa okružen mirisnom borovom šumom.

Posao u periodu: 16.6.-17.9.2023.

Opis posla
Tražimo osobu koja će biti odgovorna za pripremu pića i napitaka.

Dužnosti i odgovornosti:
• priprema pića i napitaka za šankom: kave, kokteli, točena piva i vino, ostala pića u bocama,….
• briga o higijeni prostora, aparata i pribora te namjernica u baru i skladištu
• naplata sladoleda
• pečenje gotovih pekarskih proizvoda u jutarnjem terminu
• vođenje inventure
• brinuti o pravovremenim narudžbama robe, zaprimanje robe, te kontrola kvalitete i količine pristigle robe
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• osiguran smještaj u sklopu kampa
• poticajna primanja
• obrok za vrijeme radnog vremena
• garantirani ugovor na određeno vrijeme
• motivirajuću i poticajnu radnu okolinu
• mladi internacionalni tim
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS (poželjno smjer konobar, ali nije uvjet)
• Minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• obvezno znanje engleskog jezika
• mora imati izvrsnu usmenu komunikaciju i interpersonalne vještine, odgovornost prema radu,
• treba biti sklon timskom radu te fleksibilan

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave najkasnije do 11.04.2023. putem donje Brze prijave ili na mail: [email protected]
te prilože: životopis na hrvatskom i ukoliko posjeduju preporuku od prethodnog poslodavca (ili navesti kontakt za preporuku).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine