Samostalni referent za salda konti kupaca/dobavljača (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.08.2019.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta.

Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Samostalni referent za saldakonti kupaca/dobavljača (m/ž)
[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:

  • priprema i kontrola naloga za plaćanje
  • provođenje i kontrola svih vrsta plaćanja
  • usklađuje otvorenih stavaka i prometa kupaca/dobavljača
  • kontrole i usklađenja s glavnom knjigom
  • izrada i kontrola periodičnih planova novčanog tijeka
  • izrada izvještaja sukladno poslovnim potrebama

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/Sveučilišni prvostupnik
  • aktivno korištenje engleskog jezika
  • znanje rada na računalu (MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji u regiji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 08.08.2019.