Samostalni računovođa/samostalna računovotkinja  HZZ OGLAS

MERK & MERK JAHTE SERVIS TRIBUNJ d.o.o. servisiranje plovila i usluge
Mjesto rada:
Tribunj
Rok prijave:
31.07.2022.

Mjesto rada:
TRIBUNJ, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: JURJEVGRADSKA 2, 22212 TRIBUNJ
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- unos, knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa te izvoda (kunskih i deviznih)
- poznavanje izrade i obrada putnih naloga i loko vožnje
- vođenje salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URA i IRA)
- obračun plaća
- obračun PDV-a
- izrada JOPPD obrazaca
- upravljanje dokumentima i vođenje evidencije o zaposlenicima i ostali administrativni poslovi
- knjiženja glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
- vođenje blagajničkog knjigovodstva
- poznavanje robno/materijalnog računovodstva
- izrada bilance, računa dobiti i gubitka, te svih ostalih zakonom propisanih periodičkih izvješća
- izrada internih financijskih izvještaja i analiza
- financijsko planiranje i financijska operativa
- kontinuirano praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje Društva i klijenata
- održavanje veza i koordinacija s bankama, poreznom upravom i drugim državnim institucijama

Uvjeti
- minimalno 3 godine radnog iskustva u računovodstvu
- poželjno obrazovanje ekonomskog usmjerenja (računovodstvo i financije)
- dobro poznavanje MS Office alata (Word, Excel)
- vrlo dobre komunikacijske vještine
- sjajna organizacijska sposobnost i vještina upravljanja vremenom
- točnost i preciznost
- sposobnost logičko-analitičkog razmišljanja
- kooperativnost i timska orijentiranost
- spremnost za učenje i razvoj
- vedra i pozitivna osoba koja voli dinamičnu atmosferu nakon odrađenog probnog rada zasniva se radni odnos na neodređeno vrijeme
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124835929
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje