Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.04.2023.

PHARMAMED-MADO d.o.o. je trgovačko društvo čija je osnovna djelatnost distribucija i promocija medicinskih proizvoda s fokusom na anesteziju, intenzivno liječenje, onkologiju, liječenje boli, pedijatriju, urologiju, kirurgiju, ortopediju, traumatologiju, invazivnu kardiologiju i intenzivnu radiologiju.

Radi proširenja Odjela računovodstva i financija u potrazi smo za samostalnim računovođom (m/ž).

Opis posla:

  • samostalno vođenje knjigovodstva više poduzeća sukladno važećim zakonskim propisima i računovodstvenim standardima
  • obavljanje knjiženja i usklađenja knjigovodstvene dokumentacije
  • obračun plaće te ostalih primanja (bonusi, honorari, naknade)
  • prijave i odjave djelatnika, obračun bolovanja
  • obračun PDV-a i podnošenje zahtjeva za PDV
  • praćenje i primjena zakona i propisa iz područja računovodstva, financija i poreza
  • komunikacija s nadležnim institucijama (Porezna uprava, FINA, Mirovinsko, Zdravstveno, DZS i dr.)

Uvjeti:

  • poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa,
  • poželjno znanje rada u Luceedu, ali nije uvjet
  • pouzdanost, komunikativnost, odgovornost
  • organizacijske sposobnosti i siguran profesionalni pristup

Stručna sprema:
Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:
1-3

Jezici:
Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo:

  • rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • rad s međunarodnim klijentima
  • timski rad s iskusnim kolegama