Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
10.11.2020.

Renomirani hrvatski proizvođač ambalaže traži nove članove za svoj tim.

Od utemeljenja godine 1964., kontinuirano rastemo i poboljšavamo sve aspekte našeg poslovanja kroz implementaciju procesa upravljanja kvalitetom i zaštitom okoliša, poticajnu radnu okolinu i timski rad, te promičući partnerske odnose s našim dobavljačima, te domaćim i inozemnim kupcima.

Tražimo djelatnika (m/ž) za radno mjesto:

Mjesto rada: Samobor

Opis posla:

  • samostalno vođenje knjigovodstva
  • kontiranje, knjiženje URA/IRA, izvoda, obračuni dohotka, amortizacije, PDV
  • usklađivanje i kontrola salda konti kupaca i dobavljača
  • izrada financijskih, statističkih i poreznih izvještaja propisanih zakonima RH
  • upravljanje novčanim tokom i kontrola troškova
  • izrada izvještaja za vanjske i unutarnje potrebe
  • financijsko i porezno savjetovanje
  • kontaktiranje i suradnja s bankama, poreznom upravom i ostalim institucijama
  • praćenje te primjena zakona i propisa iz područja računovodstva i financija

Od kandidata očekujemo:

  • minimalno 5 godina radnog iskustva na navedenim poslovima
  • VSS/VŠS/SSS (poželjno ekonomskog usmjerenja)
  • poznavanje zakonske regulative, računovodstvenih i poreznih propisa, HSFI
  • poželjno iskustvo u računovodstvu proizvodnje
  • odlično poznavanje rada na računalu, osobito MS Excel i MS Word, računovodstveni programi
  • samostalnost u radu, analitičnost, pouzdanost, odgovornost i lojalnost, spremnost na dugoročnu suradnju
  • pasivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
  • odlični uvjeti rada u tvrtki koja je smještena u idiličnom prirodnom okruženju: samostalnost u poslu, rad u ugodnoj atmosferi sa kolegijalnim timom
  • interesantan i dinamičan posao, kvalitetna sredstva rada, službeni mobitel, potrebne edukacije radi profesionalnog usavršavanja

Uz razgovor se prolazi i testiranje znanja računovodstva.

Pozivamo zainteresirane kandidate da šalju svoje zamolbe sa životopisima ISKLJUČIVO putem linka za
Brzu prijavu. Ostali oblici prijava neće se razmatrati.