Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
08.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka OBO Bettermann d.o.o. traži za rad na neodređeno vrijeme

Samostalni računovođa (m/ž) za:
• samostalno obavljanje računovodstvenih poslova
• knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, kontrola, nadzor te usklađivanje s poslovnim partnerima
• pripremanje i knjiženje kompenzacija, asignacija, cesija i drugih oblika obračunskih plaćanja
• obračun blagajne i putnih naloga, unos i knjiženje obračuna službenih putovanja i ostalih troškova zaposlenika
• obračun PDV-a, ZP, PPO, PDV-S i ostalih obrazaca
• kontinuirano praćenje zakonskih promjena i njihovo uvođenje u proces rada u računovodstvu
• aktivno praćenje propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
• po potrebi i drugi administrativno-financijski poslovi
• suradnja s bankama, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
• samostalna izrada te analiza svih statističkih i financijskih izvještaja
• samostalnost u izradi završnog računa
• samostalnost u izradi konsolidacijskog paketa
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• stimulativna i sigurna primanja
• vikendi i blagdani neradni
• timski rad i ugodna radna atmosfera
• dodatne pogodnosti na radnom mjestu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• ažurnost i sistematičnost
• kreativnost u rješavanju problema
• proaktivnost
• komunikacijske vještine
• stručna sprema: VŠS, VSS
• potrebne godine iskustva: 3-5
• jezici: obavezno Njemački ili Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)
• vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Ako zadovoljavate navedene uvjete i spremni ste preuzeti izazov rada u dinamičnom timu uz stručno usavršavanje, molimo Vas da Vašu zamolbu sa životopisom pošaljete najkasnije do navedenog datuma za prijave na e-mail adresu [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine