Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BLEU HOMME d.o.o. je firma s vrsnim iskustvom u veleprodaji tekstilnih proizvoda - od čarapa do odjela. Našu primarnu djelatnost čini veleprodaja tekstilnih proizvoda.

Vaši glavni zadaci će biti:
- vođenje poslovnih knjiga
- vođenje IRA i URA knjiga
- obračun PDV-a
- usklađivanje računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom
- evidencija zaposlenika, obračun plaća i naknada zaposlenika
- obračun blagajne i putnih naloga
- sastavljanje mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvješća za državne institucije i poslodavca
- praćenje stručne i zakonske regulative za područje računovodstva i financija
- mjesečno izvještavanje prema carini - Intrastat izvještaj
- rad se obavlja u knjigovodstvenom modulu programa LUCEED
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost rada na pola radnog vremena (4h/dan)
- 30 dana godišnjeg odmora
- rad u stabilnom i uglednom poduzeću
- ugodna radna okolina
- prilika za stjecanje radnog iskustva
- mogućnost dodatnog usavršavanja i edukacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VŠS/VSS ekonomskog smjera - prednost smjer Računovodstvo i/ili Financije
- iskustvo u samostalnom vođenju knjigovodstva
- poznavanje rada na računalu (MS Office aplikacija, naročito Excel)
- poželjno iskustvo rada u programu Luceed
- odgovornost, točnost i sposobnost za timski rad
- kontinuirana želja za stjecanjem novih znanja i vještina
- proaktivni pristup problemu

Prijavite se putem emaila [email protected], [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina