Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 07.08.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Samostalni prodajni referent / komercijalist zaštitnom opremom (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka, Istarska županija
Rok prijave:
07.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RAM d.o.o. je vodeće poduzeće u regiji u proizvodnji opreme za rezanje i zavarivanje, kao i distribuciji zaštitne opreme, a svojim programom prisutno je u svim segmentima metalne struke. kao i u brojnim drugim djelatnostima.

Stečeno iskustvo u proteklih 40 godina poslovanja omogućilo je nama i našim korisnicima zajednički rast i razvoj te sa zadovoljstvom možemo ustvrditi da je pristup u kojem je kupac u središtu pozornosti postao prepoznatljivi zaštitni znak našeg poduzeća.

Detaljnije o našem poduzeću i asortimanu proizvoda možete pogledati na našim stranicama:
- www.zavarivanje.info
- www.ram-rijeka.com - naša korporativna web stranica

Neka od zaduženja samostalnog prodajnog predstavnika (komercijalist):
- izrada i provođenje plana obrade postojećih tržišta kao i pronalaženje novih tržišta prodaje
- predstavljanje (prezentacija) proizvoda poduzeća
- pridobivanje novih kupaca, stručno vođenje kupaca, stalno održavanje kontakata s kupcima
- kontrola nad realizacijom i naplatom
- aktivno sudjelovanje u cjelokupnom poslovanju poduzeća
Posebne pogodnosti:
- Ovo radno mjesto pruža vrlo veliku autonomiju u odlučivanju kao i planiranju.
- Isto tako ostale pogodnosti poput službenog mobitela, prijenosnog računala su uključene.
- Rad od kuće: Povremeno
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- veliku samomotiviranost, samodisciplinu i želju za uspjehom!!
- samostalnost i organiziranost te aktivan pristup radu
- vrlo izražene komercijalne sposobnosti
- prednost poznavanje tržišta zaštitne opreme
- poznavanje rada u MS Office okruženju
- vozačka dozvola B kategorije
- fleksibilnost, otvorenost u komunikaciji i radni entuzijazam
- osoba mora imati dobre govorničke i analitičke sposobnosti te sposobnosti pregovaranja
- inicijativa, proaktivnost i autonomija u radu su poželjni

Tražimo ambicioznu i komunikativnu osobu, koja ima želju za rad s ljudima i kojoj nije teško postići postavljene ciljeve.

Ukoliko želite promijeniti posao, spremni ste na novi izazov u Vašem životu, želite imati veliku slobodu u odlučivanju i sami određivati vaše prioritete razmotrite naš zahtjev i pošaljite nam (neobavezno) Vaš životopis sa jednim motivacijskim pismom putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine