Samostalni prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Samer&Co.shipping međunarodni je pružatelj usluga transporta i logističkih usluga s dugogodišnjim iskustvom.

Tvrtka je osnovana 1919. godine sa sjedištem u luci Trst, Italija. Imamo podružnice na strateškim lokacijama diljem Italije i sestrinske tvrtke u inozemstvu Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Albaniji, Crnoj Gori, Austriji, Mongoliji i Hrvatskoj. Od 1987. Samer & Co Shipping pokreće ono što je postalo najvažnijom morskom magistralom Sredozemnog mora, povezujući Tursku s Europom, preko Trsta, jedinstvenim modelom multimodalnosti, jer uključuje prijevoz morskim, željezničkim, zračnim i cestovnim s ukupnim kretanjem od preko 200 000 kamiona i kontejnera svake godine.

Želimo zadržati korak s najnovijim trendovim i potrebama lokalnog ali i svjetskog tržišta. Planiramo i konstantno ulažemo u stalni rast i razvoj naše tvrtke. Zato smo sada u potrazi za novim članovima tima koji su motivirani za rad, učenje i nove poslovne izazove u našoj dinamičnoj okolini. Tražimo:

Opis posla:
• redovna komunikacija i obilazak kupaca s ciljem izgradnje, održavanja i unapređenja poslovnih odnosa s klijentima
• prepoznavanje i rješavanje problema s klijentima
• suradnja s drugim odjelima tvrtke za pružanje operativne podrške klijentima
• pozicioniranje naših usluga na tržištu
• rad u internacionalnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VSS
• minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• osnovno poznavanje rada na računalu, MS office paketa
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola – B kategorija
• spremnost na službena putovanja van mjesta stanovanja
• visoka razina vještina komunikacije, analitičnosti, organizacije, proaktivnosti i timskog rada
• pozitivan stav prema radu i kolegama

Ukoliko se vidite u navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio Samer tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom putem linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine