Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:

• obrada knjigovodstvene dokumentacije (knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajničko poslovanje, putni nalozi)
• izrada PDV izvještaja
• obračun plaće uz izradu pratećih obrazaca izvještaja
• izrada statističkih izvještaja
• usklađenje stanja s kupcima i dobavljačima
• izrada godišnjih financijskih izvještaja i poreznih prijava
• aktivno praćenje promjena propisa vezanih za računovodstvo i financije
• organizacija posla u skladu s dogovorenim rokovima
• komunikacija s revizorskom kućom
• usmena i pismena komunikacija s klijentima i vodstvom tvrtke na dnevnoj bazi

Vrsta zaposlenja: Ugovor na neodređeno sa probnim radom 6 mjeseci
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

• SSS/VŠS/VSS - ekonomskog smjera
• odlično poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
• minimum pet godina radnog iskustva na gore navedenim poslovima
• napredno poznavanje uredskih (MS Office) i knjigovodstvenih aplikacija
• aktivno znanje engleskog jezika
• pedantnost, preciznost i snalažljivost u radu
• samoinicijativa i preuzimanje odgovornosti, organizacijske sposobnosti
• prednost poznavanje rada u programu 4D WAND

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina