Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
- samostalno vođenje poslovnih knjiga
- vođenje IRA i URA knjiga
- usklada računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom
- obračun amortizacije
- obračun blagajne i putnih naloga
- priprema dokumentacije za poslovne banke, obračun PDV-a
- samostalna izrada godišnjih financijskih izvještaja i svih ostalih izvještaja propisanih zakonom RH
- izrada završnog računa te odgovornost za njegovu točnost i usklađenost
- praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS/VŠS/VSS, ekonomski smjer s naglaskom na financije i računovodstvo
- najmanje 3 godine radnog iskustva na istim poslovima
- poznavanje MS Office aplikacija
- poznavanje rada u Microsoft Dynamics NAV
- poznavanje računovodstvenih propisa i poreza
- analitičan pristup poslu
- pouzdana i odgovorna osoba, orijentirana na rezultate s razvijenom poslovnom etikom
- analitičnost, točnost i preciznost u radu
- komunikativnost i sklonost timskom radu

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 3
Jezici: Engleski (osnovno)
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo
- zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
- stalna edukacija

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine