Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Nedelišće
Rok prijave:
29.02.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo samostalnog knjigovođu (m/ž) s minimalnim iskustvom od 5 godina na poslovima koji obuhvaćaju slijedeće:

- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- knjiženja URA i IRA tuzemnih i ino partnera
- obračun blagajne
- obračun plaća i neoporezivih privitaka
- izrada JOPPD obrazaca
- knjiženje bankovnih izvoda
- evidencija osnovnih sredstava, dugotrajne imovine, materijalne i nematerijalne imovine, obračun amortizacije i obračun PDV-a
- usklada računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom
- kontrola glavne knjige te, usklade s robnim knjigovodstvom
- plaćanje svih obveza putem e-bankarstva
- praćenje i implementacija zakonskih promjena u knjigovodstvu
- izrada financijskih izvještaja
- ostali knjigovodstveni poslovi.
Posebne pogodnosti:
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
- poticajni prihodi
- naknada za prijevoz
- kvalitetni uvjeti rada i motivacijsko radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- najmanje 5 godina iskustva na poslovima računovodstva i financija
- odlično poznavanje hrvatskih (HSFD) i međunarodnih standarda financijskog izvještavanja (MSFI)
- poznavanje zakonodavstva i propisa iz područja računovodstva i financija
- napredno poznavanje MS Office i Microsoft Excel
- poznavanje sustava e-Računi
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- samoinicijativnost i proaktivnost
- visoka razina točnosti i pouzdanosti u radu
- organizacijska sposobnost
- izvrsne analitičke i komunikacijske vještine

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina