Samostalni instalater za vodovod, centralno i kanalizaciju (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
22.08.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tehno Štefanović d.o.o. je privatno poduzeće koje zapošljava 70-ak djelatnika. Prema stranici Poslovna.hr u 2019. godini ostvaruje prihod od 20.000.000 kn i ima bonitet A2. Naše djelatnosti su građevinarstvo te montaža i rekonstrukcija dalekovoda.

Tražimo 20 djelatnika za sljedeću otvorenu radnu poziciju:

Opis posla
• pripremni radovi, krojenje, rezanje, spajanje, pričvršćivanje
• razumijevanje tehničkih nacrta
• stavljanje kompletnog sustava u funkciju
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• redovni dugoročni radovi u Njemačkoj
• odlična plaća i dodaci
• plaćen smještaj
• organiziran i plaćen prijevoz
• profesionalni razvoj i obrazovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• radno iskustvo: 3 godine i više
• obrazovanje: NKV, KV, SSS (završena škola u struci – poželjno)
• njemački jezik – poželjno
• timski rad, ozbiljnost i samostalnost u poslu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam mail s naznakom za navedeno radno mjesto putem Brze prijave ili nazovite na broj mobitela: 099 468 6555.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine