Samostalni elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
04.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Elektro Mitja d.o.o. se kvalitetom svog rada uspješno plasirala na inozemno tržište.
Naš moto je: "što želimo - možemo i učiniti"
Tvrtka, koja zbog kvalitete rada dobiva sve više poslova u inozemstvu.

Samostalni elektromonter (m/ž) - rad po cijeloj Njemačkoj

Opis posla:

- Samostalan rad na području kućnih i industrijskih instalacija.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stimulativna primanja - satnica po dogovoru, ovisi o iskustvu radnika
- prijevoz na posao
- smještaj u blizini gradilišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- zaključena škola za elektro montera i iskustva u tom poslu (kućne i industrijske instalacije)
- poželjno znanje njemačkog jezika, ali nije uvjet
- rad u timu u kojem postoji iskren i prijateljski odnos
- završena srednja škola za elektromontera

Molimo prijavite se putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola