Samostalni djelatnik za nabavu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2022.
Plaća:
od 796 € do 1 195 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Definiranje, izrada i provođenje plana nabave
Kontaktiranje sa dobavljačim i kupcima vezano za poslove uvoza i izvoza
Suradnja i koordiniranje sa svim dijelovima poslovanja unutar kuće uključenim uproces
Pregovaranje i unapređivanje poslovnih odnosa s postojećim dobavljačima
Rad na ugovorima s dobavljačim i svim komercijalnim uvjetima suradnje
Pronalazak novih, povoljnijih dobavljača, povećanje kvalitete dobave i snižavanje troškova proizvodnje
Rad na pronalasku novih/alternativnih materijala
Uvozni poslovi, tranpsort i logistika
Rad na rješavanju reklamacija
Aktivna participacija na sustavu kontrole kvalitete
Izrada izvještaja za financije i upravu, izrada prijedloga za plaćanje/financiranje
Sudjelovanje na internim sastancima i interna koordinacija s drugim odjelima
Poslovna putovanja te periodičan obilazak postojećih i potencijalnih novih dobavljača
Ostali poslovi prema zahtjevu poslovodstva
Posebne pogodnosti:
• Primjerenu osnovnu početnu plaću
• Stimulacija prema zalaganju i rezultatima
• Kvalitetne uvjete rada, podršku, i suradnju
• Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
• Tražimo osobu na duge staze
• Mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
• Iskustvo u vanjskoj trgovini
• Organiziran, iskusan u izradi i obradi robnomaterijalne dokumentacije
• Pedantan, vrijedan, odgovoran, pouzdan i točan
• Vješt u komunikaciji s kupcima i dobavljačima
• Proaktivan i samostalan
• Visok nivo osobnog integriteta
• Odgovoran prema radnom mjestu i timu, odgovoran prema izvršenju zadataka, fokus na detalje, fleksibilan, razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine, delegiranje zadataka, timski rad
• Izvrsno znanje engleskog jezika (govor + pismo), dodatan plus za njemački i francuski jezik
• Napredno poznavanje rada MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) posebice EXCELa, prednost poznavanje Pantheon sustava
• Vozačka dozvola B
• Osoba s analitičkim razmišljanjem te kvalitetnim uočavanjem prioriteta. Želimo vas naučiti i podijeliti naše iskustvo, a istovremeno nadamo se i učiti od vas. Profesionalan odnos prema klijentu i projektu nam je na prvom mjestu i tražimo kandidata koji to razumije i prihvaća kao normalan način poslovanja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine