Samostalni/a referent/ica za kulturu i marketing  HZZ OGLAS

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE SAMOBOR
Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
12.05.2024.

Mjesto rada:
SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA:
Organizira i realizira kazališne, glazbene, plesne i druge kulturne programe, predlaže nove projekte, podnosi financijska i planska izvješća o izvršenim projektima, predlaže i provodi različite marketinške aktivnosti te aktivnosti odnosa s medijima.
POSEBNI UVJETI:
VSS / magistar struke ili stručni specijalist društveno-humanističkog smjera, Iskustvo od minimalno jedne godine na organizaciji kulturnih događanja, Dobro poznavanje minimalno jednog stranog jezika, Iskustvo rada u medijima (područje kulture), Poznavanje rada na računalu (Office, Internet, društvene mreže), Vozačka dozvola B kategorije, Prednost imaju osobe s iskustvom u pisanju i provedbi projekata,
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142885933
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje