Sales Manager Hospital & Pharmacy (m/f)

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta:

SALES MANAGER CROATIA HOSPITAL&PHARMACY, m/f, 1 izvršitelj
Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

Klijent je moderna i atraktivna strana kompanija iz medicinsko-higijenskog sektora koja posluje u Hrvatskoj duže godina s uredom u Zagrebu. Kompanija ima vlastitu proizvodnju u Europi i svijetu. Na ovoj poziciju zapošljavamo Sales Managera za Hrvatsku koji je zadužen za timove stručnih suradnika te pokriva kanale 'hospital' i 'pharmacy/medical shops'. Od kandidata se očekuje dugogodišnje iskustvo u branši npr. rad u farmaceutskoj tvrtki, veledrogeriji ili 'healthcare' tvrtki, ili rad u domeni 'medical devices' ili sl. Medicinsko, farmaceutsko ili slično obrazovanje je prednost, no nije uvjet ukoliko osoba ima tražena iskustva rada duže godina.

*Ukoliko je osoba u svojoj karijeri pokrivala samo za jedan od gore navedenih kanala prodaje, može nam se također javiti kao potencijalni kandidat ukoliko ima istaknuta iskustva.

KRATAK OPIS ODGOVORNOSTI
- Osoba je zadužena za prodaju za bolnički kanal, kanal ljekarni i medicinskih specijaliziranih dućana, te za online prodaju (za svaki kanal ima tim/timove stručnih suradnika)
- Ima 5-6 direktnih reporta
- Vođenje tima/timova – menađerske vještine i jasna komunikacija
- Rad i suradnje s postojećim kupcima i partnerima, veledrogerijama, razvoj poslovanja u vidu novih suradnji, identificiranje novih prodajnih prilika i plasiranja proizvoda
- Rad na idejnom unapređenju aktuelnog CRM sustava
- Planiranje prodaje, postavljanje ciljeva za tim/timove, upravljanje budžetom, odgovornost za cijene ('pozicioniranje cijene', analiza marže, priprema liste cijena), analiza tržišta i priprema strategije/a
- Suradnja s odjelom marketinga, službom za kupce te financijskim odjelom; suradnja s poslovnim divizijama i radnim grupama unutar kompanije
- Suradnja s insititucijama (HZZO, HUP i sl.)
Posebne pogodnosti:
UVJETI KOJE NUDI POSLODAVAC
- stalan posao, puno radno vrijeme, trening i uvođenje u posao; ugovor na neodređeno
- izuzetno atraktivni financijski uvjeti za kvalitetne kandidate koji zadovoljavaju očekivano
- p.računalo, mobilni telefon, službeno vozilo za službeno i privatno korištenje
- bonus, regres, božićnica, plaćene edukacije
- probni rok: šest(6) mjeseci
- početak rada - od 05 2023 te po dogovoru s klijentom
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA
- VSS/ VSS+: farmacija, medicina, dentalna medicina, veterina, biotehnologija ili sl, ekonomija ili sl.
- minimalno deset (10) godina iskustva rada u branši te dvije (2) godine vođenja timova za gore navedene kanale
- engleski jezik - aktivno
- aktivno služenje računalom, rad u CRM sustavu ( Salesforce), B-kategorija - aktivan vozač za povremeni odlazak na teren
- dobro organizirana osoba usmjerena rezultatu, proaktivna, otvorenih nazora, internacionalna, samostalna, komunikativna, koja zna i voli raditi s ljudima (nadređeni, kolege, klijenti, partneri, i sl.), osoba koja poznaje navedeno tržište
- unutar organigrama tvrtke 'Sales Manager Croatia' reportira nadređenom direktoru u EU
- tvrtka u svom bogatom asortimanu proizvoda za bolnice, ljekarne i specijalizirane medicinske trgovine ima i RX proizvode, pa iskustvo rada s RX proizvodima je plus

NAČIN PRIJAVE I ŽIVOTOPIS (CV)

Životopis za ovaj posao:

- na hrvatskom ili engleskom jeziku
- sadržava datum i mjesto rođenja te informacije o završenom školovanju
- sadržava prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa (da Vas možemo prepoznati)
- sadržava važeću adresu, e-mail adresu i broj mobitela
- sadržava radno iskustvo po periodima (od-do) s punim nazivom poslodavca
* Molba za posao nije obvezna

PRIJAVA PUTEM E-MAILA: [email protected]

* Kandidati izabrani za razgovor bit će obaviješteni e-mailom ili telefonski

NAPOMENA!
*Proces selekcije za ovo radno mjesto ide samo i isključivo putem agencije Nattoni International ZA KLIJENTA te molimo kandidate da se drže navedenog. Ukoliko imaju pitanja ili nedoumica, mogu nam se obratiti na navedeni e-mail. Klijent je zaštićen u vidu zaštite podataka te molimo kandidate da to poštuju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
deset i više godina