Routing menadžer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Zagreb ili Osijek
Rok prijave:
04.03.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost naših usluga.

Tražimo motiviranu i proaktivnu osobu koja bi se pridružila našem Procurement & Pricing timu u području routinga.

Radno mjesto: Varaždin, Zagreb ili Osijek

Opis posla:
• testiranje i analiza kvalitete konekcija
• analiza prometa, praćenje cijena, trendova i općenito trenutnog stanja na tržištu, swap analiza
• rad na poboljšanju kvalitete i optimizaciji troškova
• traženje novih ruta i partnera
• praćenje kvalitete isporuke i promjena routinga kako bi se održala visoka isporučivost
• svakodnevna komunikacija i koordinacija s domaćim i inozemnim partnerima
• koordinacija s internim odjelima tehnike, poslovne inteligencije i prodaje
• komunikacija s menadžmentom, izrada planova, eskalacija i rješavanje problema
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• moderan pristup radu i moderne tehnologije
• mogućnost dodatnih edukacija po izboru
• povremeni rad od kuće i fleksibilno radno vrijeme
• pogodnosti u obliku dodatnih dana godišnjeg odmora, sportskih pogodnosti, proslave obljetnica u tvrtki i dr.

Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, upoznati kolege i suradnike diljem Europe (i šire), a pri tome imati stimulativna primanja.
Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imati prilike putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje. Također, moći ćeš razmjenjivati ideje sa svojim novim kolegama iz cijele Europe.

Prijavi se i postani dio našeg Business Messaging Unita!
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
• poželjno VŠS ili VSS tehničkog / matematičkog smjera
• snažne analitičke vještine
• sposobnost praćenja tehnološkog napretka, volja za učenjem o novim tehnologijama i inovacijama
• komunikativnost i spremnost za rad u timu
• postavljanje prioriteta, smisao za praćenje i postavljanje procesa
• dobre organizacijske i multitasking vještine
• orijentiranost na rezultat
• razumijevanje poslovnih ciljeva kompanije i sudjelovanje u unaprjeđenju poslovanja

Najkasnije do 4.3.2022. pošalji svoj životopis na [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola