Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
17.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- izrada kalkulacija i prodajnih ponuda, obrada narudžbi klijenata
- obilazak i kontaktiranje poslovnih klijenata
- organizacija sastanaka i prezentacija proizvoda
- pronalazak novih klijenata
- praćenje objava javnih nadmetanja

Posao uključuje:
- razvijanje i unapređivanje prodajnoga područja
- razvijanje i unapređivanje odnosa s kupcima
- redoviti nadzor nad potraživanjima i njihovu naplatu
Posebne pogodnosti:
- rad u internacionalnoj kompaniji – predstavništvo Hrvatska
- školovanja i seminari u struci, službeni posjeti raznim izložbama i sajmovima oprema i sustava
- neradni vikendi
- stalni radni odnos u slučaju uspješnog ostvarenja probnog roka od 6 mjeseci
- korištenje službenog mobitela i automobila
- rad u dinamičnom i poticajnom internacionalnom timu i okruženju
- kontinuiran razvoj i usavršavanje u struci
- redovita i sigurna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- (najmanje) završenu srednju stručnu spremu - poželjno tehničke struke
- temeljito poznavanje rada na računalu – prednost poznavanje AutoCAD aplikacije
- poželjno iskustvo u vodoopskrbnim sustavima
- prednost poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
- razvijene prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
- sklonost timskomu radu i poduzetnost
- vozačku dozvolu B kategorije
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B