Regionalni voditelj / Key Account Manager (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Traženje novih klijenata, novih poslova;
• Održavanja postojećih ključnih kupaca i postprodajnih aktivnosti;
• Analiziranje potencijalnih poslova, klijenata i tržišta;
• Upravljanje i razvoj projekata iz područja prodaje, te projekte vezane na unapređenje prodaje i za dostizanje postavljenih ciljeva;
• Osnivanje, održavanje i jačanje profesionalnih poslovnih kontakata i strateških odnosa s klijentima na razini odlučivanja, kod čega je prednost zadovoljstvo klijenata i dostizanje prodajnih ciljeva;
• Briga za dugoročne dobre odnose s kupcima i priprema strategije razvoja svakog pojedinog kupca;
• Priprema strategije i usmjerenja razvoja poduzeća na trgu;
• Surađivanje kod postavljanja i realizacije plana prodaje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Ostali uvjeti:
• VŠS - elektro, strojarske ili ekonomske struke;
• Minimalno 3 godine iskustva u prodaji;
• Komunikativnost;
• Poznavanje MS offica;
• Vozačka dozvola B kategorije;
• Poželjno poznavanje termodinamike.

Nudimo:
• Stalni radni odnos;
• Stimulativna plaćanja;
• Mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja;
• Zaposlenje na 6 mjeseci s mogućnošću produžetka;
• Službeni auto, mobilni telefon.

Prijave poslati putem internet stranice:
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine