Regionalni voditelj djelatnika (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska i Primorsko goranska županija
Rok prijave:
15.02.2018.

Interseroh d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki za usluge gospodarenja otpadom na području Republike Hrvatske. Tvrtka sa sjedištem u Zagrebu od 2005 godine, članica je Alba Grupe, jedne od 10 najvećih grupacija na svijetu na području gospodarenja otpadom i poslovima reciklaže.

Za potrebe širenja našeg tima tražimo više izvršitelja na slijedećim radnim mjestima:

Regionalni voditelj djelatnika (m/ž) – 1 izvršitelj

Mjesto rada: Istarska i Primorsko goranska županija

Opis poslova:
  • Edukacija, osposobljavanje za rad i opremanje djelatnika na lokacijama
  • Obilazak lokacija i kontrola rada djelatnika
  • Raspoređivanje djelatnika na rad
  • Izrada evidencija i izvještaja za interne potrebe, te za potrebe krajnjih korisnika usluga
  • Rješavanje reklamacija korisnika i kupaca
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenih
Minimalni uvjeti:
  • VSS, VŠS, SSS
  • Minimum 3 godine iskustva u poslovima rukovođenja djelatnicima
  • Iskustvo u gospodarenju otpadom je prednost, ali nije uvjet
  • Napredno poznavanje rada na računalu
  • Aktivno poznavanje engleskog i / ili njemačkog jezika
  • Komunikativnost i usmjerenost na timski rad
  • Sistematičnost i organiziranost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na učestala putovanja
Što nudimo?
  • Rad u dinamičnom okruženju internacionalno uspješne tvrtke
  • Stalno zaposlenje uz probni rok od 6 mjeseci
  • Edukaciju i podršku za daljnji razvoj
  • Sigurna i redovna primanja