Regionalni prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Kontinentalna Hrvatska / Istra i Kvarner / Dalmacija
Rok prijave:
05.07.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka RI-LUX d.o.o. osnovana je 2010. god.
Specijalizirana je za prodaju i distribuciju rasvjetnih tijela. Ekskluzivni smo zastupnici za nekoliko brandova rasvjete na području RH.

Opis posla:
• rad na terenu
• prodaja i distribucija rasvjetnih tijela
• kontakt i izgradnja odnosa sa veleprodajnim kupcima, arhitektima, dizajnerima interijera i pronalazak novih klijenata, te briga o postojećim
• obrada upita, izrada ponuda i praćenje istih do realizacije
• educiranje i tehničko savjetovanje klijenata, te prezentacija noviteta
• praćenje i analiza prodajnih rezultata.

Tražimo 3 djelatnice / djelatnika za regije:

1. Kontinentalna Hrvatska,
2. Istra i Kvarner,
3. Dalmacija.
Posebne pogodnosti:
• službeno vozilo za terenski rad
• mobitel, laptop / tablet
• redovita, stimulativna primanja, dodaci na plaću
• bonusi za ostvarene rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• tražimo komunikativnu, susretljivu osobu vedrog duha koja voli raditi sa ljudima
• razvijene prodajne, organizacijske i pregovaračke vještine
• profesionalnost i pouzdanost u radu
• praćenje i analiza kupaca

• Stručna sprema: SSS, VSS
• Potrebne godine iskustva: 1-3
• Jezici: engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
• Vozačka dozvola: B kategorija
• Vještine: Word, Excel, Power Point

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina