Regionalni menadžer prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
24.01.2019.

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da postanete regionalni menadžer prodaje i član jedne od najbrže rastućih europskih tvrtki u industriji obuće. U svoj kolektiv pozivamo osobu za radno mjesto:

REGIONALNI MENADŽER PRODAJE (M/Ž)

Lokacija: Hrvatska

OPIS POSLA:
  • organiziranje i nadziranje prodajnih aktivnosti, timova i rezultata unutar organizacijskog segmenta
  • odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje prodajnog tima te mjesečna procjena učinkovitosti zaposlenika
  • kontinuirano praćenje aktivnosti na tržištu u svrhu unaprjeđenja prodaje i analiza aktualnih trendova
  • ostvarivanje izvrsnih prodajnih rezultata i timskog duha pomoću visoke razine energije i motivacije
  • poznavanje, dnevno praćenje i analiza postupaka i standarda koji se koriste u tvrtki te podrška distribuciji u procesu ostvarivanja prodajnih ciljeva
  • posjete prodavaonicama
  • suradnja s drugim odjelima, predstavnicima trgovačkih centara te klijentima
  • praćenje zakonskih propisa za djelatnost trgovine
UVJETI:
  • sposobnost planiranja i određivanja prioriteta u radnom danu te donošenje samostalnih odluka u dinamičnom okruženju s puno izazova
  • timski igrač usmjeren na rezultate i odgovornost prema postavljenim rokovima
  • izvrsne organizacijske, analitičke i vještine rukovođenja
  • viša stručna sprema ( VI.stupanj)
  • minimalno 3 godine radnog iskustva u industriji obuće ili odjeće
  • znanje engleskog jezika, ostali jezici (poljski, njemački) su prednost
  • izvrsno poznavanje programa Microsoft Office
  • vozačka dozvola B kategorije
  • interes za modnu industriju
  • brza reakcija – brzo djelovanje – brzo donošenje odluka

ŠTO NUDIMO?

Dinamičan posao na terenu, edukacije, poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita primanja, mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme te mogućnost napredovanja, usavršavanja i daljnji razvoj karijere. Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem portala Posao.hr najkasnije do 24.01.2019.