Regionalni menadžer e-trgovine s namještajem

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kratak opis tvrtke

Tvrtka koja se dinamično razvija i djeluje na slovačkom tržištu već 29 godina. U isto vrijeme poslujemo u Češkoj, Mađarskoj i Rumunjskoj te koristimo moderan i suvremen način poslovanja putem e-trgovine i poslovnica u Slovačkoj. Trenutno širimo svoje poslovanje na Sloveniju i Hrvatsku.

Opis posla, ovlasti i odgovornosti
- Vođenje tima zaposlenika u hrvatskoj podružnici (kontakt centar, reklamacije, izvoz robe, fakturiranje, skladištenje i marketing)
- Koordinacija poslovanja u podružnici i suradnja s odjelima i sjedištem u Slovačkoj
- Komunikacija s vanjskim suradnicima
- Odgovornost za stvaranje i naknadno vođenje postupaka i smjernica za pojedina radna mjesta unutar odjeljenja
- Redoviti mjesečni izvještaji (analiza, statistike…)
- Odgovornost i izravno sudjelovanje u provedbi planova
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti pozicije
- Pružamo vam mogućnost samoostvarenja
- Obuka i daljnje obrazovanje
- Razvijanje profesionalnih vještina kroz razne obuke
- Popusti za zaposlenike – povoljnija kupovina robe iz naše ponude
- Godišnji bonusi i mogućnost povećanja plaće
- Nagrada za vjernost u skladu s godinama rada
- Sigurno i stabilno zaposlenje u uspješnoj i dinamičnoj tvrtki

Uvjeti plaće
- 900€ neto + dodaci, ovisno o iskustvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- Hrvatski jezik – materinski
- Slovački jezik – napredni C1/C2

Potrebne vještine i znanja:
- Izvrsne komunikacijske vještine
- Fleksibilnost
- Karakteristike vođe
- Samostalnost, želja za samoostvarenjem, pouzdanost
- Profesionalnost
- Iskustvo je velika prednost
- Vozačka dozvola B kategorije

Minimalno obrazovanje:
- SSS

Lokacija izvršavanja dužnosti:
- Hrvatska - Zagreb
- Službena putovanja u sjedište u Slovačku po potrebi
- Obavezna obuka u Slovačkoj u trajanju od mjesec dana (plaćen put i smještaj)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
hrvatski, slovački
Vozačka dozvola:
B