Regional Human Resources Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
25.12.2023.

Welcome Home!

Želiš li biti dio jedinstvene i rastuće turističke tvrtke koja vodi sve od razvoja projekta, ulaganja, izgradnje i hotelskog upravljanja za više od 30 hotela i rezidencija? Jesi li spreman/a za sljedeći korak u karijeri nakon prvih nekoliko godina rada u ljudskim potencijalima u hotelskoj industriji? Želiš li aktivno podržati naše zaposlenike u zadarskoj centrali, kao i našim hotelima i rezidencijama u Hrvatskoj, Srbiji i možda Italiji, te aktivno unaprijediti naše upravljanje ljudskim resursima novim pristupima i tehnologijama? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji cijeni inovativnost i tradiciju. Radujemo se što ćemo te upoznati i poželjeti ti dobrodošlicu u našem timu u Zadru od 1. siječnja 2024. kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Kontakt osoba i savjetnik za voditelje regionalnih sjedišta i hotelskih klastera
  • Aktivno sudjelovanje u HR strategijama, procesima i smjernicama grupe te implementaciji u regiji
  • Aktivno umrežavanje s lokalnim vlastima, institucijama, HR kolegama u regiji
  • Usmjeravanje regionalnih HR zaposlenika
  • Kontakt osoba za voditelje i zaposlenike u svim temama relevantnim za HR tijekom životnog ciklusa zaposlenika
  • Savjetovanje i provedba razgovora za rukovodeće pozicije u dogovoru s direktorima hotela
  • Zajedničko odlučivanje o mjerama zapošljavanja i alatima za zapošljavanje za regiju i grupu sa sjedištem u Beču
  • Aktivno regrutiranje
  • Sudjelovanje i zajedničko odlučivanje o Employer branding mjerama grupe u regiji
  • Aktivna suradnja i koordinacija HR strategije grupe u bliskoj suradnji s Quality & People Development odjelom
  • Podrška internim komunikacijskim procesima u regiji

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:

  • Minimalno 6 godina radnog iskustva u ljudskim potencijalima, po mogućnosti u hotelskoj/turističkoj industriji, uključujući najmanje 2 godine na razini menadžmenta
  • Strateško razmišljanje i strukturirani stil rada te sposobnost jasnog postavljanja prioriteta
  • Uživanje u organiziranju i planiranju projekata
  • Kreativnost i inovativni duh
  • Vrlo dobro poznavanje hrvatskog i engleskog jezika, bilo koji drugi jezik je prednost
  • Pozitivan "can do" stav
  • Vozačka dozvola B kategorije i strast prema putovanjima

ŠTO TI NUDIMO:

  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Razvoj karijere i mogućnosti napretka u rastućoj turističkoj tvrtki s poslovanjem 360°
  • Interne i eksterne edukacije
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Timska događanja i aktivnosti (npr. sportska događanja, gastronomska događanja...)
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje
  • još mnogo toga

Ostale pogodnosti možete naći ovdje: https://www.falkensteiner.com/hr/kao-poslodavac#prednosti

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte putem e-maila.
Molimo da se prijavite isključivo putem klika na "Prijavi se na oglas".

Veselimo se tvojoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com

KONTAKT: Renata Baskovec, Corporate Director of Human Resources · [email protected] · Walcherstrasse 1A, Stiege 2C, Top 6.04 - 1020 Wien

blog.falkensteiner.com