Referent za nekretnine (m/ž)

Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
23.10.2019.

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 380 marketa i supermarketa unutar četiri dalmatinske županije (Zadarske, Šibensko-kninske, Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske) te u Istri. Trgovine se nalaze uglavnom na obali, otocima te Dalmatinskoj zagori.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 2800 djelatnika. Svake godine se nalazimo pri vrhu najuspješnijih tvrtki ne samo Dalmacije već i Hrvatske.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

Referent za nekretnine (m/ž) - 1 izvršitelj

MJESTO RADA: Omiš

Opis posla

  • pomoć pri održavanje baze podataka sa svim ugovorima o zakupu lokacija trgovina i ostalih nekretnina
  • prati održavanje uvjeta ugovora o zakupu sukladno promjenama u pravnim regulativama i poslovnom okruženju
  • kontinuirano izvještavanje nadređene osobe o isticanju ugovora o zakupu i potencijalnih rizika od gubitka nekretnina
  • bliska suradnja sa odjelom ekspanzije, savjetovanje i potpora procesu potpisivanja novih ugovora
  • briga o cjelokupnoj arhivi odjela za nekretnine
  • predstavljanje kompanije ispred trećih osoba (poslovni partneri, državna tijela i ostali)
  • sudjelovanje u internim projektima prihvaćenima od strane Uprave
  • izvršavanje zadataka direktno dobivenih od strane nadređenog ili člana Uprave
  • rad sukladno najvećim standardima poslovanja

Uvjeti

  • SSS/VŠS upravnog ili društvenog smjera
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • MS Office

Od kandidata očekujemo

  • analitičke vještine
  • komunikacijske vještine
  • visoku razinu organiziranosti
  • pouzdanost, preciznost i točnost u radu

Što nudimo

  • izazovno i dinamično radno okruženje
  • radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • mogućnost za daljnji profesionalni razvoj

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka 'prijava' te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 23.10.2019.