Referent unutarnje prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
06.08.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka OBO Bettermann d.o.o. traži za rad na neodređeno vrijeme:

Referenta unutarnje prodaje (m/ž)

za:
• komercijalna i tehnička podrška za kupce
• komunikacija i pregovori sa kupcima
• izrada analiza i ponuda.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS / VŠS (tehničkog smjera)
• obavezno aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• aktivno poznavanje rada na računalu - MS Office (Excel!)
• sklonost timskom radu, spremnost na rad u dinamičnom okruženju
• izražene komunikacijske, pregovaračke vještine
• vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:
• stimulativna i sigurna primanja
vikendi i blagdani neradni
• timski rad i ugodna radna atmosfera
• dodatne pogodnosti na radnom mjestu.

Ako zadovoljavate navedene uvjete i spremni ste preuzeti izazov rada u dinamičnom timu uz stručno usavršavanje, molimo Vas da Vašu zamolbu sa životopisom pošaljete putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail adresu [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro