Referent u računovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.01.2023.

Tepih centar d.o.o. je vodeća tvrtka koja se bavi prodajom podnih obloga, tepiha, zavjesa i i tekstila. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače tapisona u pločama i rolama tepiha, LVT i ostalih podnih obloga, te zavjesa, dekorativnog tekstila, posteljine i umjetne trave. Vodeći smo maloprodajni lanac trgovina i distributer gore navedenih visokokvalitetnih proizvoda na hrvatskom tržištu te postavljamo trendove i standarde u opremanju objekata raznih vrsta (hotela, poslovnih prostora, zdravstvenih ustanova te institucija).

Ako ste ambiciozni, želite se kontinuirano educirati i napredovati, pridružite se TEPIH- CENTRU d.o.o. i postanite dio našeg uspješnog tima.

REFERENT U RAČUNOVODSTVU (m/ž)
- Zagreb

Opis posla:
  • Unos, kontrola i likvidatura ulaznih računa
  • Knjiženje bankovnih izvoda
  • Kontiranje i knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • Usklada otvorenih stavaka i salda konti
  • Provođenje kompenzacija
  • Platni promet
  • Administrativni poslovi

Uvjeti:
  • SSS
  • Samostalnost i odgovornost u obavljanu poslova
  • Komunikacijske i organizacijske vještine
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:
  • odlična primanja
  • rad u dinamičnom radnom okruženju
  • profesionalan razvoj i učenje novih vještina
  • trajno zaposlenje s probnim rokom u trajanju od 6 mjeseci
  • stalni radni odnos
  • 8 satno radno vrijeme

Ako ste zainteresirani za rad u dinamičnoj, poticajnoj radnoj okolini i prepoznajete se u gore opisanom radnom mjestu nudimo vam stimulativna primanja i ugodnu radnu atmosferu.
Zašto otići u inozemstvo kad iste uvjete možete ostvariti i kod kuće?!

Natječaj je otvoren do 20.01.2023.

Svoj životopis s prijavom za posao molimo šaljite na e-mail: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.

Tepih centar d.o.o.
Slavonska avenija 19B
10132 Zagreb