Referent prodaje u trgovini ortopedskih pomagala (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
06.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Plasting ortopedija d.o.o. je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i prodajom ortopedskih pomagala. Godine iskustva i rada u proizvodnji i prodaji ortopedskih pomagala kao jedan od ugovorenih subjekata Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje te suradnja s mnogim ortopedskim kućama osiguralo nam je širenje maloprodajnih lokacija i vlastite proizvodnje.

Opis posla:

- prodaja i izdavanje med. proizvoda i ortopedskih pomagala pacijentima na potvrdu HZZO u skladu s propisima
- direktna prodaja kupcima i informiranje istih o proizvodu
- vođenje blagajne i realizacija dnevnih prometa i polog gotovog novca
- izdavanje računa i ponuda za maloprodajne kupce
- obrada i računa za ortopedska pomagala i slanje na naplatu HZZO
- vođenje evidencije naručene, zaprimljene i prodane robe
- vrši povrat neispravne robe uz prateću dokumentaciju
- svakodnevni kontakt s postojećim klijentima
- odgovornost za stanje robe na maloprodajnom skladištu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- u obzir dolazi fizioterapeut/kinja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (prednost)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina