Referent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
09.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Alarm automatika d.o.o. je regionalni tržišni lider u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja svih sustava tehničke zaštite.
Razmišljamo i djelujemo poduzetnički i dugoročno, što prije svega znači da sa sudionicima na tržištu njegujemo odnose poštovanja i povjerenja usmjerene na stvaranje vrijednosti.

Naš cilj je da, u suradnji s partnerima, brinemo o zaštiti života i imovine svih naših kupaca. To ostvarujemo kontinuiranim praćenjem najnovijih dostignuća iz Security&Safety industrije.

U 30 godina postojanja imamo kontinuirani porast prometa, broja zaposlenika, produktivnosti i ostalih pokazatelja uspješnosti. Osim u Hrvatskoj, imamo vlastite tvrtke u još 9 zemalja, preko 150 zaposlenika, vlastiti razvoj softvera za integraciju sustava tehničke zaštite, nagrađivane inovacije te razvijenu mrežu regionalnih partnera.

Kratku video prezentaciju o nama možete vidjeti na https://youtu.be/tZQbebRFgqQ a detaljnije informacije na našoj web stranici.

Zbog širenja poslovanja tražimo zaposlenika (m/ž) koji će se pridružiti našem uspješnom prodajno-izvoznom timu u Rijeci.

Odjel izvoza iz Rijeke prodaje i pruža podršku našim uredima izvan Hrvatske. Iskoristite svoje potencijale na prodajnim, nabavno-logističkim i administrativnim poslovima vezanim uz prodaju sustava tehničke zaštite sa sljedećim radnim zadacima:

- unaprijeđenje odnosa s uredima Alarm automatike izvan Hrvatske s ciljem povećanja udjela Alarm automatike na lokalnim tržištima
- odgovori na prodajne upite i pružanje podrške
- nuđenje i prodaja opreme sustava tehničke zaštite
- izrada ponuda, računa i ostalih dokumenata
- interno planiranje i naručivanje robe
- praćenje zaliha i praćenje dolazaka robe
- praćenje i analiza KPI-eva lokalnih ureda
- praćenje i educiranje o novim tehnologijama
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- stimulativna nagrađivanja i posebne nagrade za postignuti uspjeh
- poklon bonovi, božićnice, pokloni za djecu, potporu za novorođenu djecu, razne druge socijalne potpore, plaćene sportske aktivnosti
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u internacionalnoj radnoj atmosferi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog smjera - idealna kombinacija ekonomist/komercijalist s interesom za nove tehnologije
- odlično poznavanje MS Office paketa, posebno Excela
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- razvijene prodajne vještine i komunikacijske vještine
- brzina, točnost i ustrajnost u radu
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
- sklonost ka novim tehnologijama i interes za učenje
- spremnost na timski rad
- visoka razina radne etike i poštenja

Poželjno je iskustvo ili poznavanje prodajno-nabavnog procesa.

Iznimno nam je važna proaktivnost i odgovornost naših zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i odlična suradnja s kolegama i partnerima. Želimo da zaposlenici uživaju u svom poslu, da kontinuirano uče i istražuju i pri tom se zabavljaju. Naš tim stručnjaka pružiti će vam svu potrebnu edukaciju o sustavima kojima se bavimo, a od vas očekujemo interes i spremnost za učenje.

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Želite li postati dio stabilne, perspektivne i dinamične tvrtke, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka biti će pozvani na testiranje u roku od mjesec dana od dana isteka oglasa.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro