Referent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
17.12.2017.
Klara d.d.

Zagrebačke pekarne Klara hrvatska je tvrtka koja se bavi industrijskom proizvodnjom pekarskih i srodnih prehrambenih proizvoda. Na hrvatskom tržištu tvrtka je prisutna od 1909. godine, a od 1993. godine djeluje kao privatno dioničko društvo. Proizvodni pogoni nalazili su se na nekoliko lokacija u gradu Zagrebu, a sada su centralizirani u novi pogon na adresi Utinjska 48, zajedno s logističko distributivnim centrom. Iz distributivnog centra Zagreb svakodnevno se distribuira svježi, trajni i zamrznuti asortiman.

Više informacija o Klari možete naći na www.klara.hr

Trenutno zapošljavamo:

Referenta prodaje (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb i okolica

Opis poslova:

  • redovan kontakt i obilazak postojećih i potencijalnih novih kupaca
  • koordinacija i stalna komunikacija s ostalim dijelovima društva
  • analiza i rješavanje reklamacija
  • izrada ponuda
  • osiguranje naplate i priprema izvještaja
  • odgovornost za postizanje prodajnih rezultata

Što očekujemo?

  • minimalno SSS
  • 2 godine radnog iskustva u prodaji, poželjno u pekarstvu
  • znanje engleskog jezika
  • dobro znanje rada na računalu
  • prodajne vještine
  • izuzetne komunikacijske vještine
  • timski rad, snalažljivost
  • visoka motiviranost za rad i spremnost na učenje

Što nudimo?

  • rad u jednoj od najuspješnijih pekarni
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • mogućnost dodatne edukacije i tečajeva usavršavanja

Vrsta zaposlenja: određeno / neodređeno
Rok za prijavu: 17.12.2017.

Životopis i molbu poslati poštom na donju adresu uz naznaku 'Za natječaj' ili putem Brze prijave.

Zagrebačke pekarne Klara d.d., Utinjska 48, 10000 Zagreb.

www.klara.hr