Referent nabave (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jadran hoteli d.d. Rijeka, vodeći hotelski lanac u regiji, traži stručnog i predanog referenta nabave da se pridruži našem timu. Referent nabave će biti odgovoran za podršku voditelju nabave u planiranju, koordinaciji i provođenju nabavnih aktivnosti kako bismo osigurali neprekidno opskrbljivanje svih naših hotela visokokvalitetnim i konkurentnim materijalima i uslugama.

Odgovornosti:
- Sudjelovanje u razvoju nabavne strategije pod vodstvom voditelja nabave.
- Priprema nabavnih dokumenata i praćenje postupaka nabave.
- Komunikacija s dobavljačima te prikupljanje i analiza ponuda.
- Praćenje i upravljanje rokovima isporuke materijala i usluga.
- Rješavanje operativnih pitanja u nabavi i suradnja s drugim odjelima.
- Sudjelovanje u pregovorima s dobavljačima o uvjetima suradnje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije:
- Iskustvo rada u području nabave ili srodnim poslovima će biti prednost, ali nije uvjet.
- Sposobnost rada u timu i samostalno donošenje odluka.
- Organizacijske vještine i pažnja prema detaljima.
- Komunikacijske vještine i sposobnost uspostavljanja dobrih odnosa s dobavljačima.
- Poznavanje rada na računalu i s Microsoft 365 alatima.
- Poznavanje rada u sustavima Virga i misH će biti prednost, ali nije uvjet.

Što nudimo:
- Konkuretna plaća i dodaci
- Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
- Dinamično i poticajno radno okruženje
- Povlastice za zaposlenike

Kako se prijaviti:

Ako želite postati dio našeg tima i ispunjavate navedene kvalifikacije, pošaljite svoj životopis na e-mail adresu: [email protected] s naznakom "Prijava - Referent nabave".

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave najkasnije do 28.08.2023 kako bismo mogli pravovremeno obraditi prijave i organizirati selekcijski postupak.
Hvala vam na iskazanom interesu za rad u Jadran hotelima d.d. Rijeka. Radujemo se vašoj prijavi i mogućnosti da postanete dio našeg tima.
Poznavanje rada na računalu:
dobro