Referent nabave / Administrator (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb - centar
Rok prijave:
19.04.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta:

- 1-2 izvršitelja

Mjesto rada: ZAGREB - centralni dio

Klijent L'OCCITANE je moderna internacionalna tvrtka iz područja kozmetike te nudi stalan posao Referentu nabave/Administratoru s mogućnosti napredovanja na voditeljsko mjesto. Zapošljavamo vrijednu, odgovornu i samostalnu osobu koja želi raditi i napredovati te koja OBAVEZNO ima iskustva u nabavi kao i u administraciji.

Opis posla:
- izrada računa, ponuda, otpremnica
- kontrola i unos ulaznih računa; platni promet
- priprema dokumenata za vanjsko računovodstvo
- izrada kalkulacija, računa i međuskladišnica za prodajna mjesta
- primanje telefonskih poziva, pošte i e-mailova
- pripremanje dopisa, analiza i izvještaja
- prijava/odjava zaposlenih i praćenje ugovora o radu
- očekuje se analitičnost u pripremi izvještaja i potrebnih analiza
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- stalan posao (ugovor na određeno prvu godinu, kasnije ugovor na neodređeno)
- probni rok: 3 mjeseca
- plaća od iznosu od 7000-8500 kuna neto - ovisno o iskustvu i dogovoru s klijentom
- isplata prijevoza do 500 kn te isplata za topli obrok, Božićnica, bonusi, popusti na proizvode
- atraktivna centralna lokacija u Zagrebu te lijep/moderan ured
- plaćene edukacije od strane klijenta
- brza mogućost napredovanja na višu poziciju i bolju plaću
- službeni mobitel
- početak rada: što prije, dogovor s klijentom

Znanja i kvalifikacije:

Očekivanja:

- SSS, VŠS,VSS - ekonomija, trgovina, financije
- obavezno 1-2 godine iskustva rada u nabavi i administraciji (uredski rad vezan za maloprodaju/veleprodaju, nabavu; razumijevanje maloprodaje i nabave; uredska administracija, financijski zadaci, priprema za računovodstvo i sl.)
- aktivno iskustvo rada u programu za maloprodaju/veleprodaju
- aktivan MS Office i Internet, VAŽNO: aktivan rad u Excelu (tablice, formule, izračuni i sl.)
- engleski jezik - aktivno korištenje u govoru i pismu
- B kategorija nije uvjet, ali je poželjna

Profil kandidata:
Komunikativna i odgovorna osoba, pedantna i analitična, izrazito organizirana i samostalna; osoba otvorena za edukacije i napredovanje; nekonfliktna i pristojna osoba, ljubazna s kolegama, partnerima i klijentima koja radi dobro u timu; visoka razina poznavanja jezika i gramatike hrvatskog jezika, lojalna i osoba od povjerenja. Uredna osoba koja voli kozmetiku.

Način prijave i životopis (CV):

Prijave za ovaj posao idu putem agencije NATTONI te kandidate molimo da se prijave putem e-maila: [email protected] ili 'Brzom prijavom'.

* Molimo kandidate da NE kontaktiraju klijenta (L'Occitane) budući da selekcijski proces i prijave za ovaj posao idu samo putem agencije Nattoni. Kandidati koji ne poštuju navedenu proceduru bit će isključeni iz selekcijskog procesa.
U slučaju pitanja ili nedoumica molimo poslati e-mail na [email protected]

Životopis (CV) za ovaj posao:
▪ na engleskom jeziku
▪ sadržava datum i mjesto rođenja i informacije o završenom školovanju
▪ ima prigodnu i aktuelnu fotografiju u zaglavlju životopisa (preko koje Vas možemo prepoznati)
▪ sadržava važeće kontakte: e-mail adresu, broj mobitela, adresu
▪ sadržava radno iskustvo s punim nazivom poslodavca i trajanja rada
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina