Referent financija, računovodstva i prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka HRGIĆ d.o.o. je uvoznik profesionalnih strojeva i opreme koji u kontinuitetu od 25 godina distribuira navedene uređaje na hrvatsko tržište. Uvoznik smo za 8 tvornica, a korisnici naših uređaja su građevina, industrija, poljoprivreda, logistika i drugi sektori.

Od prvog dana naš uspjeh se zasniva na korektnom partnerskom odnosu s našim kupcima, dobavljačima, servisima i ostalim poduzećima s kojima radimo, zbog čega tvrtka HRGIĆ d.o.o. uspješno održava dugogodišnju suradnju sa svojim partnerima.

Aktivan smo tim od 5 ljudi, pozitivan i ako se prepoznajete u takvom okruženju onda ste pravi kandidat za posao koji vam nudimo.

Opis posla
Osnovni dio posla se odnosi na financijsko-računovodstveni dio, dok drugi dio posla može biti u prodaji, naručivanju i pripremi robe, izradi planova, grafičkoj obradi, unosu podataka na web stranici tvrtke, itd. ovisno o znanjima i preferencijama radnika te potrebi posla.

Zadaci radnog mjesta:
- računovodstveni poslovi: konta potraživanja, konta obveza prema dobavljačima, izvješćivanje i bankarstvo, praćenje računa po dospijeću plaćanja i izrada naloga
- zaprimanje, kontrola i arhiviranje dokumentacije za knjigovodstvo
- unos i knjiženje URA i izvoda, priprema platnih naloga
- obračun putnih naloga i gotovinskih blagajni
- evidencija i usklada kupaca i dobavljača
- JOPPD obrasci, SNU, mjesečni izvještaji za Intrastat i Fond za zaštitu okoliša
- pravovremena i točna isporuka obračuna plaća, porezi iz obračuna plaće, troškovi djelatnika
- izvršavanje administrativnih poslova u vezi s kadrovskim promjenama
- priprema financijskih podataka prije unosa u poslovne knjige i izrade god. financijskog izvještaja
- komunikacija sa kupcima oko prodajnog programa, cijena, uvjeta suradnje i pravovremenog plaćanja računa
- priprema robe i popratne dokumentacije za isporuku uređaja iz našeg prodajnog programa
- osvježavanje sadržaja i proizvoda na web stranici tvrtke
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- ugodna i poticajna radna atmosfera
- jednosmjenski rad od 8 do 16 sati uz slobodne vikende
- stimulacija za iznimne rezultate u poslu
- plaćeno dopunsko zdravstveno osiguranje za radnika za cijelu godinu
- božićnica
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- minimalno 5 godina iskustva na sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika
- vrlo dobro poznavanje MS Office paketa
- komunikativnost i dobre organizacijske sposobnosti

Od kandidata očekujemo odgovornost u radu, spremnost na timski rad i zajedničko rješavanje problema, inicijativnost i praćenje zakonskih propisa koji se odnose na ponuđeno radno mjesto.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina