Referent administrativnih poslova (m/ž)

Mjesto rada:
Pazin
Rok prijave:
11.10.2023.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 zaposlenika, ima više od 1200 trgovina te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

Mjesto rada: Pazin

Opis posla:

  • praćenje isporuke tranzitne robe prema poslovnicama i drugim skladištima
  • izrađivanje primki u programu
  • obrada i ovjera dokumenata (narudžbe, primke, međuskladišnice, povrati i otpisi)
  • točna i pravovremena izrada ulaznih i izlaznih dokumenata te pravovremeno povlačenje narudžbi
  • unos teretnih listova

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • poželjno radno iskustvo istim ili sličnim poslovima
  • poznajte rad MS Office alata
  • točnost, organiziranost i usmjerenost na postizanje rezultata
  • razvijene komunikacijske vještine
  • sklonost timskom radu

Nudimo Vam:

  • stimulativna primanja
  • mogućnost stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja
  • onboarding program
  • podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost za doprinos i iskustvo u razvoju kompanije

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.