Recruiter (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, cijela Hrvatska
Rok prijave:
03.05.2023.

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu AAA+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Mjesto rada: Zagreb, cijela Hrvatska

Vrsta zaposlenja: Ugovor na određeno sa mogućnošću stalnog radnog odnosa

Opis posla:

  • traženje i odabir kandidata (monteri, električari)
  • upravljanje i provedba procesa zapošljavanja (razgovor za zapošljavanje, predstavljanje kandidata, priprema za razgovor, komunikacija s klijentima i kandidatima o tijeku projekta, završetak procesa i "follow-up")
  • bliska suradnja s ostalim članovima tima
  • praćenje trendova u području zapošljavanja, te pronalaženje novih izvora zapošljavanja
    • Iskustvo u marketingu sa socijalnim mrežama
    • Administrativni dio po potrebi

Uvjeti:

  • najmanje VI. stupanj odgovarajućeg obrazovanja
  • najmanje 3 godine odgovarajućeg radnog iskustva (HR, prodaja, marketing)
  • vrlo dobre komunikacijske i pregovaračke vještine
  • želju za samostalnim radom i donošenjem odluka
  • usmjerenost ka cilju i poduzetničko razmišljanje
  • domišljatost, proaktivnost i pozitivan pristup

Što nudimo:

  • mogućnost napredovanja
  • stručno usavršavanje
  • stimulacije

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za Brzu prijavu ili na e-mail: [email protected]

www.pro-monting.com