Recepcioner za prodaju i promociju hotelskog smještaja (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete - Zagreb
Rok prijave:
31.01.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- rad na recepciji uz prodaju turističkih aranžmana i hotelskih usluga
- pružanje informacija gostima
- check in/check out gostiju
- naplata usluga smještaja i drugih usluga recepcije
Posebne pogodnosti:
- Fiksna primanja, mjesečni bonus u odnosu na ostvareni budžet prodaje,
- Ugodna radna atmosfera, mogućnost odatne edukacije i treninzi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- potrebno radno iskustvo rada na recepciji hotela kategorije min. 3*
- znanje engleskog jezika u govoru i pisanju, potrebno znanje još jednog stranog jezika (prednost talijanski ili njemački jezik)
- komunikativnost, snalažljivost, lojalnost, fleksibilnost, uslužnost, urednost, ljubaznost,gostoljubivost,
- napredno korištenje MS office paketa (word, excel)
- izraziti smisao za prodaju i timski rad
- žurnost u izvršavanju preuzetih obveza
- sposobnost obavljanja nekoliko poslova istodobno

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vaše ponude sa životopisom pošaljite do 31.01.2019. na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina