Recepcionar (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
30.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• rad u hotelu Florian&Godler 4* u Karlovcu

• srdačan prijem, prijava i odjava gostiju hotela
• upravljanje upitima i zahtjevima gostiju s pažnjom
• učinkovita verbalna i neverbalna komunikacija s gostima
• upravljanje telefonskim pozivima i e-poštom
• upravljanje rezervacijama gostiju i dodjelom soba
• koordinacija s drugim odjelima hotela
• točno rukovanje fakturiranjem i procesima plaćanja
• profesionalno rješavanje pritužbi gostiju
• obuka novih djelatnika o postupcima i standardima
• dodatna prodaja i promocija hotelskih usluga
* rad u smjenama

Posebne pogodnosti:
- ugodni radni uvjeti
- stalni radni odnos nakon probnog rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
• aktivno znanje engleskog jezika , poželjno i njemački
• visoki standard osobne prezentacije
• izvrsne verbalne i pisane komunikacijske vještine
• vještine pružanja usluge korisnicima, strpljenje i takt
• sposobnost učinkovite organizacije, osobito u stresnim situacijama
• IT vještine
• sposobnost rada sa standardnom uredskom opremom.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine